X Niedziela Zwykła – 7 czerwca 2015 r.Dzisiaj zbiórka do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej.

Poświęcenie pojazdów po każdej Mszy św. przez miesiąc czerwiec. Kierowców prosimy o wjazd przed kościół od ulicy Ćmielowskiej i wyjazd w kierunku ul. Botewa.

Nieszpory Eucharystyczne o godz. 17.30.

W sobotę 13 czerwca liturgicznie oddajemy cześć Naszej Patronce NMP Matce Pięknej Miłości-będziemy przeżywać odpust parafialny. Mszę św. odpustową odprawi ks.Krzysztof Filipowicz pierwszy kapłan pochodzący z naszej parafii. Zapraszamy wszystkich Parafian na godz. 18.

Przygotowaniem do parafialnego święta będą rekolekcje Eucharystyczne w ramach 40-sto godzinnego nabożeństwa Adoracyjnego.  W środę, czwartek i piątek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Konferencje o Eucharystii w środę i czwartek wygłosi o. Tomasz Grabowski, dominikanin. Porządek liturgii:  godz. 17.30 Nieszpory Eucharystyczne, następnie Msza Św. i około godz. 19 konferencja.

W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków splecionych z pierwszych kwiatów i ziół leczniczych; będziemy prosić Boga, aby otaczał wszechmocną opieką pola, łąki, lasy i pozwolił im wydać obfite owoce dla naszego dobra.

W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Na Mszę św. o godz. 18 zapraszamy dzieci, które przystąpiły do I Komunii Św. Po Mszy św. procesja przed kościołem. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W sobotęgodz. 17 nabożeństwo Fatimskie z różańcem pokutnym i indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

W niedzielęgodz. 13 Msza św. dziękczynna kapłanów posługujących w naszej parafii w rocznicę święceń prezbiteratu. Do modlitwy zapraszamy również parafian przeżywających Jubileusz 40-sto lecia urodzin, aby wraz z księżmi Marcinem i Mariuszem wypraszali potrzebne łaski.

W niedzielę w godz. 14-18 dalsza część parafialnego święta: I Festyn „W Gościnie u Matki Pięknej Miłości”. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do wspólnotowego umacniania ducha i ciała.

Za tydzień o godz. 10.15 rocznica I Komunii Św. dla uczniów kl. IV i V. Spowiedź dla dzieci i rodziców w czwartek i piątek o godz. 18. Rocznica I Komunii Św. dla uczniów kl. VI w niedzielę 21 czerwca o godz. 10.15.

Zapraszamy Młodzież gimnazjalną i starszą do wzięcia udziału w IV Diecezjalnym Zlocie Młodzieży. Odbędzie się on na terenie Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-Praskiej przy ul. Mehoffera 2 dnia 20 czerwca 2015 r (sobota) w godz. 10-16 zaś po zakończeniu około godz. 16 odbędzie się dodatkowa część spotkania adresowana dla wolontariuszy i koordynatorów parafialnych ŚDM 2016 i wszystkich chętnych pragnących włączyć się w to dzieło. Koszt udziału 5 złotych. Zapisy w zakrystii.

Zapraszamy rodziny, które chciałyby przyjąć pielgrzymów ŚDM w swoich domach na spotkanie informacyjne 22 czerwca o godz. 19 w domu parafialnym.

Kto chciałby wspierać przygotowania do ŚDM materialnie może wpłacać pieniądze na konto parafii z dopiskiem „Światowe Dni Młodzieży – dni w parafii”. Numer konta jest podany w biuletynie Nasza Parafia i na stronie internetowej parafii.

Komentarze są zamknięte.