I Niedziela Wielkiego Postu – 22 lutego 2015 r. 

Dzisiaj o godz. 17.15 nabożeństwo Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i procesją Eucharystyczną. Podczas Mszy św. o godz. 18 uroczyste wprowadzenie Krzyża i Ikony Matki Bożej – Symboli Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 r.

Wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w naszej parafii zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się za tydzień (1 marca) w domu parafialnym o godz 16.

We wtorek o godz. 19 w domu parafialnym spotkanie modlitewne wspólnoty charyzmatycznej „Effata”.

W środę – o godz. 17.20 próba dziecięcej scholli w domu parafialnym.  Wieczorna Msza św. jest połączona z nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy, do której można dołączyć intencję. O godz.. 19 w kaplicy domu parafialnego katecheza dla dorosłych.

W czwartek o godz.. 19 w domu parafialnym konferencja przygotowująca narzeczonych do Sakramentu Małżeństwa; jest możliwość dołączenia do grona słuchaczy.  O godz. 20 próba chóru.

W piątki Wielkiego Postu – Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o godz 17:15, a dla młodzieży o godz. 19 w kaplicy domu parafialnego.

W piąteksobotę zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu w kaplicy Matki Pięknej Miłości. W Kaplicy Adoracji jest wyłożona Księga  Zawierzenia, Cudów i Łask oraz lista zapisanych osób na dyżur adoracyjny z prośbą o złożenie podpisu potwierdzającego przybycie na adorację.  W piątek o godz. 15 koronka do Miłosierdzia Bożego. W sobotę po Mszy św. początek adoracji w ciszy, a następnie modlitwę poranną prowadzi wspólnota Rycerzy Św. Michała Archanioła.

Spotkanie lektorów: dzisiaj godz. 19; obecność obowiązkowa.

Księgarnia Katolicka dziś poleca z klasyki duchowości: „Sztuka korzystania z własnych błędów”. Książka pełna optymizmu, ale jednocześnie bezkompromisowa. Autor, znawca duchowych potrzeb człowieka, czerpie z bogatej spuścizny pisarskiej św. Franciszka Salezego. Zło i słabości nazywa po imieniu i radzi, jak nie wpadać w przeróżne pułapki i pokusy oraz jak uczynić ze swoich błędów i upadków okazję do odważniejszego spojrzenia w niebo. Z serii wypisów z „Dzienniczka” św. S. Faustyny „O Bogu”  „O Bożej miłości i dobroci.”

Za tydzień

  1. Dzień Modlitwy i Postu za Misjonarzy. Tego dnia będziemy zbierać do puszek ofiary na ogólnopolski Fundusz Misyjny „Ad gentes”.
  2. Spotkanie formacyjne wolontariuszy i wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w naszej parafii. Spotkanie o godz 16 w domu parafialnym.

 

 

Komentarze są zamknięte.